Wystartujcie w sztafecie I poczujcie wyjątkowe, sportowe emocje!

15 lutego 2019

Sztafeta to nic innego jak zespół składający się z trzech osób, z których jedna płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. Każdy z zawodników startujących w sztafecie może pokazać się z najlepszej strony w dyscyplinie, której czyje się najmocniejszy! Razem tworzycie zespół, który może walczyć o zwycięstwo lub po prostu doskonale się bawić i cieszyć ze wspólnie spędzonego czasu.

Dołączcie do 200 zespołów startujących na Enea Bydgoszcz Triathlon i wspólnie pokonajcie wybrany dystans!

Do wyboru macie następujące dystanse:

  • 1/8 (przyjazny dla debiutantów) 475m pływania, 22km roweru, 5,3km biegu
  • 1/4 (dla bardziej doświadczonych zawodników) 950m pływania, 45km roweru, 10,5km biegu
  • 1/2 (dla sportowych wyjadaczy) 1900m pływania, 90km roweru, 21,5km biegu)

Zastanawiacie się, czy start w sztafecie jest dla Was? Zobaczcie, kto startuje w sztafetach i jaki dystans najczęściej wybiera!

1. Debiutanci

Macie coś wspólnego ze sportem, ale nigdy nie startowaliście w triathlonie? Sztafeta jest dla Was idealnym rozwiązaniem!

Poczujcie emocje towarzyszące występowi na największej triathlonowej imprezie w Polsce i razem wbiegnijcie na metę! Może połkniecie bakcyla i za rok zdecydujecie się wystartować indywidualnie? 🙂 Polecamy Wam szczególnie dystans 1/8!

2. Sztafety firmowe

Wystartujcie w barwach swojej firmy i jednocześnie zintegrujcie się jak nigdy dotąd w strefie finiszera!

Pamiętajcie, że dystans, który wybierzecie, powinien pasować do Waszego sportowego samopoczucia lub strategii. Wspólnie pochylcie się nad tym ambitnym planem, jakim jest wygrana w rywalizacji sztafet firmowych!

3. Rodzina lub znajomi

Przyjeżdżacie do Bydgoszczy większą paczką, aby kibicować znajomym zawodnikom? A może warto poczuć te emocje na własnej skórze?

Gorąco zachęcamy Was do startu w rywalizacji sztafet! Podejdźcie do startu na luzie albo całkiem na poważnie. Doświadczcie emocji zawodników startujących indywidualnie i z jeszcze większym zapałem dopingujcie swoją rodzinę i znajomych!

Poza tym, czy jest coś lepszego od wspólnego świętowania w strefie finiszera? 🙂 Sztafety startują tego samego dnia, co zawodnicy zmagający się indywidualnie z danym dystansem.

  • 1/4 – sobota, 6 lipca
  • 1/8 i 1/2 – niedziela, 7 lipca

Funkcję pałeczki pełni opaska z chipem, którą musicie przekazać sobie w specjalnej strefie zmian dla sztafet.

Do 31 marca 2019 obowiązują niższe wpisowe dla sztafet:

  • 1/8 – 349,99 zł
  • 1/4 – 399,99 zł
  • 1/2 – 599,99 zł

Link do rejestracji oraz komplet informacji znajdziecie na www.BydgoszczTriathlon.pl
Do zobaczenia na starcie!