Zmiana terminu majowych zawodów

7 maja 2021

Drodzy zawodnicy,

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, ale jesteśmy zmuszeni przesunąć majową edycję Enea Bydgoszcz Triathlon na 👉🏻 28-29 sierpnia 2021 👈🏻

▶️ Dlaczego podjęliśmy taką decyzję?
Na chwilę obecną przepisy centralne wprowadzone w związku z COVID-19 zakazują organizacji imprez poza obiektami sportowymi.
Mimo, że serce zawodów bije w aż trzech halach sportowych w centrum Bydgoszczy, to pływacie, jeździcie i biegacie poza tym obszarem. Niestety przy tak dużej liczbie uczestników nie możemy zrealizować zawodów w pierwotnie zaplanowanym terminie, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

▶️ Co to oznacza dla zawodników?
Przenosimy majową edycję Enea Bydgoszcz Triathlon na weekend 28-29 sierpnia 2021.
Wszyscy zawodnicy, którzy są na listach startowych, zostaną automatycznie przeniesieni na nowy termin, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań.

▶️ A co, jeśli nie mogę wystartować w sierpniu?
Zdajemy sobie sprawę, że możecie mieć już inne plany lub zobowiązania.
Dlatego też, jeżeli nie będziecie mogli wystartować w sierpniu, prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@bydgoszcztriathlon.pl 📬
Szczegółowe informacje dla zawodników odnośnie przeniesienia wpisowego czy jego zmian są dostępne na Waszych skrzynkach mailowych.

▶️ Co dalej?
Pozostajemy w kontakcie, ponieważ niedługo ogłaszamy cykl spotkań treningowych, testów pianek oraz webinarów przygotowujących do Enea Bydgoszcz Triathlon.
Mimo niesprzyjających okoliczności, chcemy wykorzystać „dodatkowy” czas do zapewnienia Wam kolejnych emocji, wiedzy i treningów.
Spodziewajcie się konkretnych informacji w najbliższych dniach!

W międzyczasie zachęcamy więc Was do dalszego dbania o swoje zdrowie i kondycję fizyczną oraz wytrwałego budowania życiowej formy na lipcową lub sierpniową edycję zawodów!

Dziękujemy za wasze zrozumienie, dbajcie o siebie i do usłyszenia! 👋🏻